Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Ketolytes - keto elektrolity

Nasza firma specjalizuje się w produkcji różnych preparatów i suplementów dla osób na diecie ketogenicznej oraz niskowęglowodanowej. Wytwarzamy między innymi suplementy diety Ketolytes. Są to preparaty bogate w elektrolity, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Dzięki zamianie źródła energii z glukozy na tłuszcz można zmniejszyć produkcję insuliny. W ten sposób nerki o wiele wydajniej wydalają sód z organizmu. W wyniku tego mogą pojawić się zaburzenia równowagi elektrolitycznej, dlatego warto zadbać o regularną suplementację z pomocą naszego produktu. Opinie użytkowników potwierdzają jego skuteczne działanie.

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Jakie korzyści zapewnia suplement Ketolytes?

Dzięki regularnemu przyjmowaniu oferowanych przez nas suplementów można nie tylko przywrócić równowagę elektrolitową oraz złagodzić skutki tak zwanej "keto grypy", czyli utraty równowagi elektrolitowej. Do objawów, które niweluje suplement, można między innymi zaliczyć zmęczenie, bóle mięśni i głowy, rozdrażnienie oraz problemy z zachowaniem odpowiedniej koncentracji. Starannie opracowany skład preparatu Ketolytes zawiera przede wszystkim sód, który odpowiada za prawidłowe działanie układu krwionośnego i nerwowego. Oprócz tego w składzie naszych suplementów dostępny jest wapń wspierający budowę kości oraz magnez, odgrywający bardzo istotną rolę w procesach syntezy DNA i RNA. Nie należy też zapominać o zawartości cynku i l-leucyny wspierających budowę masy mięśniowej. Opinie początkujących oraz zaawansowanych użytkowników stosujących dietę ketogeniczną są takie same. Ich zdaniem, nasz suplement jest niezbędnym produktem dla osób, którym zależy na bezpiecznym stosowaniu diety ketogenicznej.

Co warto wiedzieć o przyjmowaniu suplementu Ketolytes?

Nasza firma wytwarza wysokiej jakości suplementy, które można przyjmować rano w celu poprawy równowagi minerałów. Oprócz tego produkt wspiera regenerację mięśni po treningu oraz wpływa korzystnie na jakość snu, więc warto go stosować przed pójściem spać. Oprócz tego suplement Ketolytes jest idealnym sposobem na skuteczną walkę z grypą ketogeniczną i związanymi z nią skutkami ubocznymi. Można śmiało stwierdzić, że regularna suplementacja z wykorzystaniem tego preparatu jest sprawą niezbędną dla każdego ketogenika. W trakcie opracowywania składu i podczas produkcji kładziemy nacisk na bardzo wysoką jakość i skuteczność preparatu, która zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium