Organizm na diecie ketogenicznej potrzebuje dodatkowego wsparcia. Będąc na początku swojej drogi, warto zaopatrzyć się w gotowe zestawy wspomagające cały proces. Wiele suplementów stosowanych razem usprawnia ketoadaptację, produkcję ketonów, wzmacnia układ odpornościowy, procesy trawienne i dostarcza energii do ćwiczeń. Na początku, w procesie tzw. ketoadaptacji, niektórzy mogą odczuwać objawy tzw. keto grypy (ból głowy, ogólne osłabienie organizmu). Odpowiednia suplementacja i motywacja pomaga łatwo przetrwać te objawy, które zazwyczaj mijają po 2-3 dniach. Potem będzie już tylko lepiej, pojawi się radość z uzyskanych efektów i smacznych posiłków. 

 

Czytaj więcej...

Zestawy dla początkujących

Keto zestawy zawierają wszystko, co jest potrzebne do zdrowej redukcji na diecie wysokotłuszczowej. Niezależnie od tego, czy jest się osobą aktywną fizycznie, czy nie. Na początku trudno wejść w świat ketozy, dodatkowo przy diecie potrzebna jest odpowiednia suplementacja. BeKeto™ zostało stworzone właśnie dlatego, aby dostarczyć tych niezbędnych produktów. W asortymencie znajdują się zestawy zawierające wszystkie elementy, tj. ketony egzogenne przyśpieszające wytwarzanie ciał ketonowych, spalacze tłuszczu pozwalające szybciej zredukować nadprogramowe kilogramy, elektrolity niezbędne przy stanie ketozy, a także testy paskowe, czy olej MTC. Będąc osobą aktywną fizycznie, w Twojej kuchni na diecie ketogenicznej nie może zabraknąć oleju MCT w proszku, keto izolatu białka, czy ketonów egzogennych o różnorodnych smakach. Każda z tych substancji pozwoli Ci osiągnąć wielkie efekty, w jak najkrótszym czasie. Co więcej, teraz wszystkie te produkty możesz dostać w jednym, oferowanym przez nas keto zestawie. To dużo łatwiejsze i tańsze niż zakup każdego produktu osobno. Wybierając zestaw keto dopasowany do Twoich wymagań, od razu wiesz, co powinieneś stosować, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty przy pełnym zachowaniu zdrowia i dobrego samopoczucia. 

A może coś słodkiego...

Nie jeden raz zdarzy się, że będziesz miał ochotę na coś słodkiego. Najczęściej są to niespodziewane momenty, gdy dopuszczalna ilość węglowodanów na dany dzień jest już wykorzystana. Tutaj z pomocą przychodzą nasze keto sweet packi, zawierające keto batoniki lub keto czekolady o niskim indeksie glikemicznym. Mają one znikomą ilość węglowodanów, doskonały, słodki smak, a co więcej – stanowią całkowicie zdrową przekąskę. Dzięki wysokiej zawartości oleju MCT w składzie wspierają Twoją dietę, przyśpieszają proces trawienia i zwiększają produkcję ciał ketonowych. Wybierając słodki zestaw keto, już nigdy nie będziesz się martwił o brak pysznych, wysokotłuszczowych przekąsek w Twojej kuchni.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium