Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Jesteśmy pierwszą europejską firmą specjalizującą się w produkcji preparatów i wyrobów dostosowanych do diety ketogenicznej i kładącą nacisk na niską ilość węglowodanów. W naszej ofercie można znaleźć między innymi wysokiej jakości oleje MCT C8 + C10. Są to unikalne i starannie opracowane mieszanki tłuszczów średniołańcuchowych MCT, których zadaniem jest skuteczne wspieranie procesów produkcji ketonów w ludzkim organizmie. Istotną zaletą tych olejów jest wysoka jakość, starannie opracowany skład oraz skuteczne działanie.

 

 

 

Czytaj więcej...

Co warto wiedzieć o olejach MCT C8 + C10?

Przede wszystkim opinie użytkowników tych olejów potwierdzają, że są to preparaty wysokiej jakości. Tłuszcze te trafiają bezpośrednio do wątroby. W związku z tym efekt ich działania w postaci zastrzyku energii jest zauważalny już po kilku minutach od spożycia. Oleje nie odkładają się w tkance tłuszczowej, tylko są zamieniane w wątrobie na ketony, które stanowią źródło energii pozytywnie traktowanej przez organizm, ponieważ w ten sposób uzyskana energia jest długotrwała, czyli lepsza od tej, którą pozyskuje się z węglowodanów.

Starannie opracowany skład o skutecznym działaniu

Wysokiej jakości oleje MCT C8 + C10 charakteryzują się starannie opracowanym składem, w którym znajduje się między innymi kwas kaprylowy o oznaczeniu C8. Jest to tłuszcz średniołańcuchowy o doskonałym poziomie wchłaniania. Wpływa on korzystnie na pamięć i koncentrację oraz posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze. Właściwości te posiada również drugi składnik oleju, jakim jest kwas kaprynowy C10, który wspomaga produkcję ketonów. Produkt dzięki tym składnikom wspiera układ trawienny i immunologiczny, co potwierdzają liczne pozytywne opinie osób stosujących ten preparat.

Właściwe stosowanie olejów MCT C8 + C10

Oferowany przez nas olej MCT C8 + C10 można spożywać rano w celu uzyskania dodatkowej energii. Oprócz tego produkt ten nadaje się do spożywania w ciągu dnia w celu przyspieszenia tempa spalania tłuszczu lub odbudowy mięśni po treningu. Produkt ten nadaje się jako dodatek do kawy, herbaty, preparatów przyjmowanych przed treningami lub po treningach. Można go również dodawać do shake'ów, koktajli oraz deserów niskowęglowodanowych. Świetnie komponuje się on z sałatkami oraz innymi posiłkami charakterystycznymi dla diety ketogenicznej. Nasza firma posiada duże doświadczenie w produkcji takich olejów, więc klient otrzymuje produkt spełniający wszystkie istotne i rygorystyczne wymagania w zakresie jakości i skuteczności działania.

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium